Formularz do pobrania

karta zgłoszenia na szkolenie

» w formacie PDF

Planujesz szkolenie dla pracowników, wyjazd integracyjny?

skontaktuj się z nami

Zapisy na szkolenia:

tel/fax (12) 352 - 31 - 23

pon - pt: 08:00 - 16:00

email: zgloszenia@apedukacja.pl

newsletter
 

O nas

Zapytaj o Kurs

Centrum Szkoleniowe AP Edukacja

Jesteśmy ogólnopolską, dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniową.
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk PIFS,
posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2009. Stosujemy nowoczesne metody edukacji dorosłych (interaktywnych warsztaty min. studium przypadku, dyskusje, gry i symulacje, ćwiczenia,
odgrywanie scenek, praca z kamerą).

Pobierz ofertę szkoleń >>
 

O nas:
Centrum szkoleniowe AP Edukacja Szkolenia specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń
dla urzędów i instytucji publicznych. Prowadzimy szkolenia otwarte w największych miastach Polski
oraz szkolenia zamknięte "szyte na miarę" w siedzibach naszych Klientów,
w dogodnych dla Państwa terminach.
 
Ponadto:
  • Od prawie 10 lat profesjonalnie szkolimy za zakresu zawodowego i specjalistycznego
  • Działamy na terenie całej Polski – szkoleniami dla urzędów zarządzamy z Centrum Szkoleniowego w Krakowie
  • Przeszkoliliśmy w latach 2011-2014 ponad 7000 specjalistów Administracji Publicznej

Nasze szkolenia prowadzą do nabycia i rozwoju konkretnych umiejętności
niezbędnych w środowisku zawodowym,

dlatego prowadzimy je w formie interaktywnych warsztatów z wykorzystaniem
nowoczesnych metod szkoleniowych (studium przypadku, dyskusje, gry symulacyjne,
ćwiczenia, odgrywanie scenek, praca z kamerą, informacja zwrotna do uczestnika). 


ZAUFALI NAM M.IN.:


POZNAJ NASZYCH TRENERÓW:


 

 

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUG SZKOLENIOWYCH:


 
 
O CERTYFIKACIE:

„Otrzymanie wyróżnienia jest potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych usług oraz profesjonalnego podejścia do Klienta. Tym samym wskazujemy miejsca, gdzie zadowolenie ze współpracy jest gwarantem właściwego wyboru, a oferta wynika ze znajomości potrzeb kupujących i zamawiających. Laureat Konkursu to firma, która wychodzi naprzeciw wyzwaniom i umiejętnie zarządza własnymi zasobami. Działalność, która wykracza ponad ogólnie przyjęte standardy, jednocześnie wyznaczając nowe”.


AP Edukacja wdrożyła system zarządzania jakością i od 4 grudnia 2007 r.
posiada certyfikat PN-EN ISO 9001:2009


 

 Pobierz ofertę szkoleń >>
 

NASZE SZKOLENIA:

Prowadzimy szkolenia otwarte w wybranych miastach Polski
oraz szkolenia zamknięte na terenie całego kraju.


SPECJALIZUJEMY SIĘ W SZKOLENIACH Z ZAKRESU:
 
• Doskonalenie kompetencji Kadry Kierowniczej - na tego typu szkoleniach dowiedzą się Państwo jak efektywnie rekrutować nowych pracowników, budowac zespół i nim zarządzać. Przedstawiamy skuteczne metody definiowania celów, zarzadzania czasem i zmianą.

• Zasoby ludzkie - przedstawiamy skuteczne narzędzia motywowania pracowników, opisywania i wartościowania stanowisk pracy. Pokazujemy jak zarządzać zespołem w którym mamy do czynienia z różnica pokoleniową(pokolenie X i pokolenie Y).
 
• Obsługa klienta - szkolenia przeznaczone specjalnie dla pracowników urzędów mających bezpośredni kontakt z klientem. Na naszych szkoleniach nauczą się Państwo, jak podnieść poziom obsługi klienta i jednocześnie jak kształtować wizerunek nowoczesnego urzędu oraz profesjonalnego urzędnika.
 
• Unia Europejska - prezentujemy metody zarządzania funduszami unijnymi oraz ich kontrolowania. tłumaczymy przepisy prawne dotyczące zamówień publicznych. Uczymy też jak efektywnie korzystać z Programu Operacyjnego Kapital Ludzki(POKL)
 
Public Relations, e-PR, Wizerunek - wydziały lub samodzielne stanowiska ds. PR stały się nieodłącznym elementem struktury administracji publicznej. W związku z tym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizujemy szkolenia dedykowane specjalnie dla działów promocji w instytucjach publicznych. Na szkoleniach prezentujemy zasady i techniki działania PR w nowoczesnej instytucji publicznej i gminie. Pomagamy więc nadążyć za zmianami w Internecie i social media oraz uczymy jak wykorzystać je w promocji.
 
•  Sekretariat, Archiwizacja, NIK - uczymy, jak zarządzać dokumentacją papierową jak i elektroniczną oraz jak zarzadzać informacją w urzędzie. Ponadto pokazujemy również jak archwiwizować dokumentacje z uwzględnieniem archiwizacji projektów unijnych. Tłumaczymy  nowe regulacje dotyczące Kodeksu Postępowania Administracyjnego(KPA).
 
Zamówienia publiczne - szkolenia z tej grupy skupiają się wokół takich tematów jak: wykluczania wykonawców oraz odrzucania ofert w wyniku kontroli, negocjacji oraz nowych przepisów i nowelizacji prawa zamówień publiczych.

Finanse, Kontrola zarządcza - szkolimy jak prawidłowo rozliczać podatki unikając kosztownych błędów, jak być zawsze gotowym do kontroli oraz zgodnie z przepisami rozliczać wynagrodzenia i podróże służbowe
 
• Prawo, przepisy, ustawy - przykładowa tematyka tego typu szkoleń to m.in: ochrona danych osobowych, zasady odpowiedzialności funkcjonariuszy publicznych, kodeks postępowania administracyjnego w praktyce, prawo pracy.
 
• Kadry, płace - szkolnimy z zakresu listy płac, prawa pracy, naliczania wynagrodzeń i różnego rodzaju świadczeń. Te i inne zagdanienia przedstawiamy w świetle najnowszych przepisów prawnych.
 


METODY PROWADZENIA SZKOLEŃ:


Udział w szkoleniach prowadzonych z wykorzystaniem interaktywnych metod pracy z grupą,
w połączeniu z możliwością wymiany doświadczeń i konsultacji na linii ekspert - uczestnicy owocuje doskonaleniem umiejętności praktycznych, niezbędnych w środowisku zawodowym.


Współpracujemy z zespołem sprawdzonych trenerów, konsultantów i ekspertów administracji publicznej. Naszym atutem jest współpraca z wysoce wykwalifikowaną kadrą trenerską, dzięki której w latach 2011-2014r. przeszkoliliśmy blisko 7000 uczestników, otrzymując wysokie oceny i pozytywne opinie od uczestników szkoleń. Referencje i opinie naszych klientów potwierdzają jakość oferowanych przez nas szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat realizowanych projektów na naszej stronie www.

Zawsze staramy się dopasować do Państwa potrzeb i możliwości, szczególnie w tak ważnej kwestii, jak koszty i finanse. Doradzamy i służymy pomocą na każdym etapie organizacji szkoleń, co przekłada się na wysoki poziom zadowolenia naszych klientów.

Organizacja szkoleń zamkniętych przez AP Edukacja Szkolenia to inwestycja w rozwój każdej instytucji!


 
  Pobierz ofertę szkoleń >>